Teslimat ve İade

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde ambalajı açılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz. denizlikuruyemis.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz.

Ambalajı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde hijyen koşulları gereği mümkün değildir. İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

denizlikuruyemis.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz. Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

KARGO FİRMASI: SÜRAT

ALICI ADI: Meyus Denizli Kuruyemiş Gıda Nak. İnş. Teks. Oto. Tur. San. Tic. Ltd. Şti

ADRES: Şeyh Mah. Org. Mustafa Muğlalı İşhanı No:12 Menteşe/MUĞLA

Kargonuzu, https://www.denizlikuruyemis.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden göndermek için +90 0252 214 42 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, https://www.denizlikuruyemis.com tarafından hatalı ürün gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuzu 1-3 iş günü içerisinde, https://www.denizlikuruyemis.com ile anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek bize gönderebilirsiniz. Ürün şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikâyetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar https://www.denizlikuruyemis.com tarafından karşılanacaktır.